TUI Travel získá podíl v Air Berlin

31. 03. 2009     Letenkář.cz

Cestovní kancelář TUI Travel získá 19,9 procenta v aerolinkách Air Berlin, které jsou druhou největší leteckou společností v Německu. TUI Travel zaplatí za nově vydané akcie 28,5 milionu eur (783,1 milionu korun). Air Berlin v rámci dohody získá podíl 19,9 procenta v německé letecké společnosti TUIfly, která je divizí TUI Travel.

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Lufthansa vlastní 80% podíl v bmi

  (15.05.2009, Akční letenky.cz) Německá letecká společnost Lufthansa koupila 50% podíl v britské klasické aerolince bmi. Již dříve byla vlastníkem 30%, a spolu se Skandinavian Airlines tak zcela ovládají britskou společnost. Lufthansa se zajímá také o jiné společnosti - již dnes pod ní spadají například švýcarská aerolinka Swiss či německá nízkonákladovka GermanWings.

 • Air Berlin nabízí valentýnské akční letenky

  (09.02.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Air Berlin spustila akci na levné letenky. Akční nabídka "Valentine Special" zahrnuje letenky od €29 (od 757 Kč) po Německu a z Německa, Vídně a Curychu do vybraných destinací v Evropě (např. Benátky či Paříž).

 • Air Berlin: 2 letenky za cenu 1 z Rakouska

  (09.12.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Air Berlin nabízí v rámci své nabídky z adventního kalendáře další levné letenky. Dnešní destinací je Rakousko. To by mohlo být zajímavé i pro české cestující, neboť z rakouských letišť mohou letět levně do Německa ale i Švýcarska. Rezervovat letenky je nutné do dnešní půlnoci.

 • Air Berlin: levné letenky z adventního kalendáře

  (07.12.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Air Berlin nabízí svým zákazníkům levné letenky z adventního kalendáře. Každý den přináší novou akční nabídku z Německa do vybraných destinací. Například dnes nabízí slevu na letenky do Anglie, cestující už mohli využít i akce na letenky do Španělska a Portugalska, Itálie apod.


Sponzorované odkazy


Letenky do Tuniska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.