Austrian: sleva na letenky do zajímavých destinací

11. 08. 2009     Akční letenky.cz

Letecká společnost Austrian Airlines nabízí až do 31. srpna 2009 levné letenky do zajímavých destinací v severní Americe, Asii a na blízkém východě. Letět je možné buď přímo z letiště Vídeň Schwechat, nebo přestupně z letiště Praha Ruzyně, a to až do června příštího roku.

Štítky:
Austrian, Letenky, Letenky Austrian, Letiště Praha, Letiště Praha Ruzyně, Levné letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Ryanair – levné letenky pouze od 79 Kč/€3

  (23.07.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladovka Ryanair nabízí levné letenky. Akční nabídka letenek platí do pondělí 26. července 2010 a vztahuje se na lety od 1. do 30. září 2010. V rámci slev můžete pořídit velmi levné letenky pouze od 79 Kč či chcete-li €3.

 • WizzAir oznamuje Velké podzimní slevy

  (28.08.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir oznámila nabídku levných letenek v rámci Velkých podzimních slev. Pro cestující z Prahy je na vybraných trasách připraveno 15000 letenek za akční cenu 467 Kč jednosměrně včetně poplatků a daní. Pro cestující z Bratislavy bude v nabídce 2000 letenek za akční cenu €14,99.

 • Qatar Airways nabízí slevu na oslavu ramadánu

  (09.09.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost Qatar Airways spustila slevu na letenky. Qatar Airways chce oslavit měsíc ramadán nabídkou velkých slev: 15% pro ekonomickou třídu a 10% pro business a první třídu. Sleva se vztahuje na zpáteční letenky. Tato akční nabídka platí pro všechny lety s odletem v září, které si cestující zarezervují do 20. září 2009.

 • Akční letenky a levné ubytování: sleva 50% u Ryanairu

  (28.07.2010, Rádi cestujeme) Dnes poměrně nečekaně vydal Ryanair další ze série svých akčních slev letenek. Díky tomu můžete levně letět z Prahy do Stockholmu - i za 135,- Kč! Více nabídek je opět z Bratislavy. Letenky za 5 € nakoupíte na trase do Pisy, Bruselu či Bologně. Takže pokud si vystačíte s příručním zavazadlem, do těchto měst můžete ve dvou vycestovat za přibližně 510,- Kč! Levné letenky jsou také do Glasgowu. Cena za dvě osoby je cca. 1 550,- Kč vč. tax. Do tohoto města je levné i ubytování. V tabulce najdete i další trasy. Veškeré ceny jsou za dvě osoby, vč. tax.


Sponzorované odkazy


Letenky na Island

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.