Ryanair mění podmínky přepravy zavazadel

18. 06. 2010     Rádi cestujeme

Irský letecký dopravce mění, v poslední době již podruhé, své ceny za přepravu zavazadel.Cestující si nyní mohou vybrat mezi standardní 15 kg zavazadlem, který stojí 15 €, pokud dojde k odbavení online (pokud je zavazadlo odbaveno na letišti, je poplatek 35 €), nebo si mohou zaplatit za 20 kg zavazadlo - cena je pak 25 €. Toto je výhodné pro cestující, kteří chtějí odbavit zavazadla o hmotnosti 16-20 kg. Doteď museli platit příplatek za překročení hmotnosti 15 kg, který činil 20 € za kilo. Nicméně tento poplatek zůstává, a vztahuje se na všechny zavazadla, jejíž hmotnost překročí 20 kg.

Štítky:
Odbavení zavazadla, Ryanair, Zavazadla

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Ryanair mění podmínky pro platbu kartou

  (01.12.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Ryanair včera oznámila, že mění svou politiku pro platbu kartou. Dosud bylo pro české cestující nejvýhodnější, pokud si zarezervovali letenky a zaplatili je pomocí Visa Electron.

 • SkyEurope mění přepravní podmínky

  (26.08.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost SkyEurope oznámila změny v přepravních podmínkách, které vstupují v platnost počínaje dnešním dnem. Rezervace zakoupené před 25. 8. 2009 se řídí původními přepravními podmínkami. Změny se týkají zejména zavazadel. Povolená váha zapsaných zavazadel (checked baggage) se snižuje z 20 kg na 18 kg na osobu.

 • ČSA mění na zimu svůj letový řád

  (01.11.2010, Akční letenky.cz) ČSA změnilo od této neděle svůj letový řád. Dochází v něm posilování těch nejspěšnějších spojů (např. pravidelné linky do Bělehradu, Bruselu, Bejrútu, Atén,  Paříže či Petrohradu). U jiných spojů dojde naopak k jejich omezení. Tato změna se dotkne např. linek do Ostravy, Bratislavy, Stuttgartu, Hamburku, Curychu, Boloně, Vilniusu, Osla a Kodaně.

 • WizzAir mění pravidla pro přepravu zavazadel

  (01.04.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir pozměňuje pravidla pro přepravu zavazadel a navyšuje poplatky za odbavené zavazadlo. Ode dneška (1. dubna) zavádí jednotný poplatek za kus odbaveného zavazadla do 32 kg. S aerolinkou WizzAir je možné přepravit maximálně 3 kusy odbavených zavazadel.


Sponzorované odkazy


Letenky do Brazílie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.