ČSA: přímá linka Praha-Poprad

03. 05. 2011     Rádi cestujeme

Od prvního května zahajují České aerolinie provoz přímé linky z Letiště Praha do slovenského Popradu. Aerolinka bude mezi městy létat třikrát týdně a během hlavní letní sezóny připojí i čtvrtou frekvenci. Z Prahy spoje poletí každé úterý, čtvrtek a neděli vždy ve 22:00 s příletem do Popradu ve 23:25. V hlavní letní sezóně, tj. od 2. června do 3. září, bude přidán ještě polední sobotní let, který bude odlétat z Prahy ve 12:15.

Štítky:
ČSA, Letenky ČSA, Letenky do Popradu, Letenky na Slovensko, Letiště Praha

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Přímá linka z Prahy na Island od Iceland Express

  (15.02.2012, Akční letenky.cz) V druhé polovině června chystá letecká společnost Iceland Express spuštění nové linky na Island. Z našeho hlavního města sem však budou vypravovány spoje jen během letní sezony. První lety by měly být uskutečněny 20. června a provoz je plánován do 30. srpna 2012.

 • Delta Air Lines: nová přímá linka do Atlanty

  (06.06.2011, Akční letenky.cz) Letecká společnost Delta Air Lines minulý týden oznámila a obnovila přímé spojení mezi Prahou a Atlantou. Lety budou v rámci letní sezóny provozovány čtyřikrát týdně (úterý, čtvrtek, pátek a sobota). Od 2. června jsou  na letišti v Praze – Ruzyni otevřeny samoodbavovací kiosky, které umí komunikovat v mnoha světových jazycích.

 • Iceland Express: Přímá linka z Prahy na Island

  (28.02.2012, Letenky levně) Pokud se chystáte vydat během léta do země sopek a gejzírů, využít můžete nové linky islandské nízkonákladové společnosti Iceland Express.  Nová linka je prvním pravidelným leteckým spojením mezi Prahou a Islandem (Reykjavík). Na nové trase bude aerolinka létat od 20. června do  30. srpna, jednou týdně vždy ve středu.

 • Levné letenky na Jamajku

  (10.01.2011, Rádi cestujeme) Opět jsme narazili na poměrně zajímavou cenu letenek - tentokrát do exotikou zavánějící destinace - na Jamajku, města Montego Bay. Zpáteční letenky pro dvě osoby v last minute nabídce - odlet je už 12. ledna 2011 - stojí hezkých 438 €, tedy přibližně 11 000 korun. Link na tuto  zvýhodněnou nabídku je zde. Let je se společností Condor, z Frankfurtu nad Mohanem.


Sponzorované odkazy