EasyJet: Předvánoční let Praha – Lyon a zpět za 1.360 Kč

03. 08. 2012     Letenky levně

Britská nízkonákladová aerolinka easyJet aktuálně nabízí na celý předvánoční prosinec nejnižší tarify z Prahy do Lyonu a také z Lyonu do Prahy. Díky tomu se dostanete tam i zpět za 1.360 Kč včetně všech poplatků a zavazadla do 10kg. V ceně není jen vystavovací poplatek, který se může lišit podle místa vystavení.

Štítky:
easyJet, Letenky do Francie, Letenky do Lyonu, Letenky easyJet

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Lyonu? Vybírejte pohodlně online!
 • Předvánoční Paříž s ČSA za 2.939,- Kč

  (16.10.2012, Letenky levně) Letecká společnost ČSA nabízí levné letenky z Prahy do Paříže. Chcete zažít předvánoční atmosféru Paříže nebo ušetřit na nákupech v povánočních slevách? Zkuste letenky s ČSA z Prahy do Paříže za 2.939,- Kč na cesty na konci listopadu, začátkem prosince a v lednu. Rezervace jsou možné do 28. 10. 2012. Pro rezervaci volejte do cestovní agentury Sky+ (www.skyplus.cz).

 • Letenka Praha - Lyon za 1 530 korun

  (11.09.2011, Rádi cestujeme) Levné letenky jsou tentokrát do francouzského Lyonu. Lyon najdete zhruba 150 km od švýcarských hranic. Cena zpáteční letenky je stanovena na 1530 korun. V ceně jsou poplatky, taxy i příruční zavazadlo.  

 • Kam vycestovat na podzim? Zkuste Kodaň nebo Lyon

  (05.08.2012, Rádi cestujeme) Chcete-li na podzim někam letecky vyrazit, je zapotřebí již nyní začít se poohlížet po levných letenkách. Zajímavým podzimním tipem by mohla být města Kodaň a Lyon. Obě města mají přímé letecké spojení z Prahy s nízkonákladovou aerolinkou. Do Kodaně vás dopraví např. Norwegian, do Lyonu pro změnu Easyjet.

 • Zpáteční letenka Praha-Lyon za 1366 korun

  (16.09.2011, Rádi cestujeme) Rádi byste do Francie? A chcete vyzkoušet i jiné francouzské město nežli Paříž? Máme pro vás tip - francouzské město Lyon. Praha má přímé spojení s tímto městem. A v nabídce prodejců letenek se objevila velmi zajímavá cena - za zpáteční let v příštím měsíci zaplatíte 1 366 Kč. Cena je prakticky totožná s cenou dopravce (při platbě platební kartou, vyjma Visy Electron).  


Sponzorované odkazy