Brusel schválil pomoc letišti v Ostravě

14. 01. 2009     Letenkář.cz

Evropská komise schválila státní podporu 11,15 milionu eur (297 milionů korun) na pořízení strojů a dalších zařízení, která jsou potřebná pro provoz letiště v Ostravě. Podpora by měla být vyplácena do konce roku 2013. Nakoupit by se za ni měly například nástupní můstky, tahače pro posun letadel a další zařízení.

Štítky:
Dotace, Letiště Leoše Janáčka, Letiště Ostrava

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Bruselu? Vybírejte pohodlně online!
 • Ryanair: Zpáteční letenky Bratislava – Brusel Charleroi za 258 Kč

  (03.12.2009, Letenky levně) Současná promoakce irského Ryanairu nabízí zajímavé tipy i pro turisty, kteří to mají blíže na letiště Bratislava. Až do zítra si můžete koupit třeba zpáteční letenky Bratislava – Brusel Charleroi za 10 euro, tedy za 258 Kč.

 • Levně za exotikou: Letenky Brusel – Tanzánie za 9 028 Kč!

  (23.11.2009, Letenky levně) Jen do dnešní půlnoci si můžete rezervovat zpáteční letenky z Bruselu do Zanzibaru v Tanzánii jen za 9 028 Kč. Daní za tuto výbornou cenu však je velmi omezený výběr termínů, v podstatě můžete odletět již jen tuto neděli 29. listopadu a vrátit se v pondělí 14. prosince. Letenky můžete objednávat na stránkách Jetairfly.com.

 • Brusel zvažuje opětovné povolení tekutin v letadlech

  (06.11.2008, Letenkář.cz) Evropská unie zřejmě v dohledné době zruší přísná pravidla pro nošení tekutin do letadel. V současnosti si s sebou cestující na palubu mohou vzít jenom nádobky a gely s obsahem maximálně sto mililitrů tekutin. Pokud má pasažér více než jedno balení, musí se všechna vejít do uzavíratelného litrového sáčku. V roce 2010 by ale měly být na letištích k dispozici nové detektory, které ...

 • Ryanair: Zpáteční letenky z Bratislavy směr Řím, Boloňa či Brusel za 158 Kč

  (02.11.2009, Letenky levně) Až do úterní první hodiny ranní mají turisté bydlící poblíž bratislavského letiště ideální příležitost prozkoumat Evropu. Irský nízkonákladový přepravce Ryanair nabízí zpáteční letenky do celé řady destinací jen za 6 eur (tedy 158 Kč).


Sponzorované odkazy


Letenky do Portugalska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.