Jídlo za peníze nově již i na dálkových letech

25. 08. 2008     Letenkář.cz

Zvykli jste si na dálkových letech na komfort v podobě jídla a pití zdarma? Již brzy nejspíše o tento komfort přijdete. Jako první s touto novinkou přišla letecká společnost United Airlines. Od 1. října 2008 bude tato novinka zavedena v ekonomické třídě United Airlines na letech mezi Washingtonem a Evropou. Hladovci si budou muset připlatit od 6 do 9 dolarů za sendvič nebo salát.

Štítky:
Cestování letadlem, Služby na palubě

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • ČSA zruší v ekonomické třídě jídlo a pití zdarma

  (12.12.2008, Letenkář.cz) Dle informací iDNES.cz plánuje ČSA od února 2009 snížit své náklady na provoz ekonomické třídy. Nově již cestující v ekonomické třídě ČSA nebudou dostávat zdarma nápoje a jídlo, ale budou si ho moci koupit. Ekonomická třída ČSA se tedy čím dál více svojí nabídkou blíží nabídce lowcostových aerolinek, tedy až na cenu za letenku. Tam jsou i nadále ČSA ...

 • Letiště Praha Ruzyně nabízí nové služby

  (27.05.2009, Akční letenky.cz) Letiště Praha Ruzyně nabízí pasažérům opět nové služby. Tentokrát svou nabídku rozšířilo o nově otevřenou restauraci Subway®, která se specializuje na „zdravější alternativu“ rychlého občerstvení. Nová restaurace však není zdaleka jedinou novinkou. V rámci dlouhodobého procesu zkvalitňování služeb pro cestující zavádí Letiště Praha Ruzyně také One Stop Security.

 • ČSA připravují na léto nové linky do Střední Asie

  (25.01.2009, Letenkář.cz) České aerolinie předběžně plánují od letního letového řádu zahájit nové spojení do oblasti Střední Asie. O možnosti zahájení letů nyní jednají s místními úřady a partnerskými společnostmi. Kromě dvou plánovaných zcela nových destinací v síti ČSA se řada již existujících linek dočká posílení provozu a zlepšení odletových časů tak, aby cestující mohli lépe využít navazující lety z Prahy. Nové lety ...

 • WizzAir spustí nové lety z Prahy

  (01.06.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir spustí tři nové letní linky z Prahy. WizzAir nově nabídne levné letenky na trasách Praha - Burgas a Praha - Soluň v období od 25.července 2009 do 5.září 2009. Třetí nová linka Praha - Barcelona bude k dispozici od 25.července 2009 do 19.září 2009. Všechny tři sezónní linky budou operovány Airbusem A320.


Sponzorované odkazy


Letenky do Polska

Štítky

Zobrazit všechny štítky



Užitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.