Vánoční trhy v Cáchách, Bonnu a v Düsseldorfu

15. 10. 2010     Rádi cestujeme

Kdo má rád kulturní akce, dobré jídlo, svařák a jiné tradiční pokrmy a k tomu ještě vánoční atmosféru, pro toho jsou jistě lákadlem vánoční trhy. Pozveme vás na některé trhy v německu.

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Levně letecky na vánoční trhy v Německu

  (14.09.2010, Rádi cestujeme) Ač se to ještě nezdá, ale zima je nám v patách a s ní i Vánoce a vánoční trhy. Proč si nezajet nebo nezaletět na trhy do Německa? Třeba do města Trevír, o kterém jsme vám již psali jako o nejstarším městě v Neměcku, více zde. Nebo navštívit Cáchy? - město jsme popisovali v tomto článku. V tomto článku dále najdete informace o vánočních trzích v Trevíru, Cáchách, Düsseldorfu a v Kolíně nad Rýnem. Součásti popisu je také aktuální nabídka levného ubytování a letenek v termínech vánočních trhů.

 • Vánoční trhy ve Vídni

  (15.11.2010, Rádi cestujeme) Vánoční trhy ve Vídni probíhají letos od 13. listopadu do 24. prosinec. Trhy u městské radnice (Rathausplatz, 1010 Vídeň) jsou otevřeny denně. Od neděle do čtvrtku mezi 10:00 – 21:30, ve dnech pátek a sobota mezi 10 až 22 hodinou. Vánoční strom bude ve Vídni až do 6. ledna 2011. Na trzích najdete například vánoční dílnu pro děti. Dále nebudou chybět stánky se svařákem, punčem, perníky a dalšími typickými výrobky. Před radnici bude také tradiční pohádkový svět.

 • Vánoční dárek už nyní – soutěž o 2 letenky zdarma

  (20.10.2009, Akční letenky.cz) Chtěli byste zažít nádhernou atmosféru předvánoční Vídně? Vánoční trhy u radnice nebo v Schönbrunnu, vůni punče, koncerty vánoční hudby a další atrakce čekají na všechny, kdo se chystají do předvánoční Vídně.

 • Vánoční trhy - Česká republika

  (12.11.2010, Rádi cestujeme) Popsali jsme vám několik vánočních trhů v Německu, u nás jsou však také veliké a bohaté. Uvadíme zde výběr několika trhů po celé České republice.


Sponzorované odkazy