S easyJet do Francie, nejen na oslavy Bastille Day

08. 06. 2011     Rádi cestujeme

EasyJet, evropská nízkonákladová letecká společnost, nabízí svým zákazníkům levné prázdninové cestování do centra Francie - Paříže. Cestu do francouzské metropole můžete spojit s velkolepou oslavou Bastille Day, která je vždy 14. července.  Levné letenky do Paříže pořídíte již od 679 korun.

Štítky:
easyJet, Letenky do Francie, Letenky do Paříže, Letenky easyJet

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Osla? Vybírejte pohodlně online!
 • Ryanair: levné letenky nejen do Anglie od 269 Kč

  (18.06.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Ryanair dnes spustila jednu ze svých dalších akcí na levné letenky. Vzhledem k plánům Ryanairu zrušit všechny lety z Prahy se tak jedná ojednu z posledních příležitostí si levné letenky od tohoto přepravce koupit. V dnešní akci si můžete zamluvit letenky do Birminghamu, Dublinu, Stockolmu či Frankfurtu při odletu z Letiště Praha.

 • Letenky nejen do Skandinávie: ceny od 312 korun

  (04.01.2012, Rádi cestujeme) Akční letenky nás tentokrát zavedou především do Skandinávie - do Švédska a Norska. Letenky do těchto států můžete sehnat za pár set korun. Z dalších levných letenek nás především zaujaly nabídky z rakouského Salzburgu do Dublinu a z Vratislavi (Wloclavi) na řecký ostrov Krétu - na Krétu vám postačí něco málo přes 2 tisíce korun.

 • Levné letenky nejen z Brna do Milána

  (01.11.2010, Rádi cestujeme) Akční letenky dnes vydal Ryanair. Cena za letenku se pohybuje od 149,- korun. Akce je platná do nejbližšího čtvrtku. Za necelých 150 korun můžete s Ryanairem nejčastěji letět v měsících prosinec a leden. Za dvě zpáteční letenky vč. tax (bez případného poplatku za platbu) z Brna do Milána zaplatíte 596,- korun. V ceně je příruční zavazadlo.Dále bychom vás chtěli upozornit, že jsme spustili další kolo fotosoutěže. Tentokrát můžete soutěžit o dvě zpáteční letenky z Prahy se společností Wizzair, dále o jednu letenku balónem a o cestovatelského průvodce.

 • Levné letenky nejen na Sicílii pod 600 korun

  (27.04.2011, Rádi cestujeme) Ryanair připravil novou dávku levných letenek, tentokrát od 150 Kč za let vč. tax, chybí pouze poplatek za platbu, který v určitých případech je nulový. V ceně je příruční zavazadlo. Levně lze letět například do měst, jako jsou Glasgow, Valencia, Řím. V nabídce jsou také velmi levné letenky na Sicílii, konkrétně do města Trapani - cena začíná už pod 600 korunami za let.


Sponzorované odkazy