Pelikán nabízí levné letenky do Afriky a Asie

22. 02. 2012     Akční letenky.cz

Cestovní agent Pelikán si pro své zákazníky připravil hned několik lákavých nabídek do Afriky a Asie. Zpáteční letenky jsou nyní k dispozici za zajímavé ceny a mimo jiné se na webu objevují také akce na lety do Spojených států amerických. Což takhle zaletět si do Afriky a přímo do „města zlata“?

Štítky:
Letenky do Afriky, Letenky do Asie, Letenky Pelikan.cz, Pelikan.cz

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Pelikán nyní nabízí levné letenky do Afriky či Asie

  (15.11.2011, Akční letenky.cz) Pokud patříte mezi cestovatele, které lákají daleké kraje a cizí kultura, je zde možná nabídka přímo pro vás! Cestovní agent Pelikán pravidelně propaguje levné letenky po celém světě, tak což takhle navštívit Afriku či Asii?

 • Pelikán: levné letenky na Island od 6484 Kč

  (18.10.2011, Akční letenky.cz) Pokud znáte název cestovního agenta Pelikán, jistě víte o jeho široké nabídce letů do nejrůznějších destinací. Právě dnes přicházíme se zajímavou akcí, která cestovatele zavede na druhý největší ostrov v Evropě. Tímto pozoruhodným ostrovem je Island. Agent v současné době nabízí levné zpáteční letenky na lince Praha – Reykjavík (KEF) za cenu kolem 7000 Kč.

 • Pelikán láká na levné letenky do New Yorku za 7140 Kč

  (04.11.2011, Akční letenky.cz) Cestovní agent Pelikán na svém webu neustále obnovuje nabídku nejrůznějších akcí a výhodných letenek do mnoha destinací. Zákazníci mohou navíc vybírat mezi lety z České republiky i některých dalších zemí. Tentokrát máte možnost rezervovat levné letenky do Spojených států amerických, cestující ovšem musí počítat s odletem z letiště v Budapešti.

 • Pelikán nabízí levné letenky bez poplatků!

  (31.10.2012, Akční letenky.cz) Pokud právě plánujete svoje další cesty a hledáte výhodné letenky do světa, mohl by se vám hodit tip na web cestovního agenta Pelikán. Ten totiž nyní nabízí letenky bez rezervačního poplatku do mnoha destinací, do kterých se můžete vydat nejen z Brna a Prahy.


Sponzorované odkazy


Letenky do Thajska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.