easyJet: letenky po Evropě od 539 Kč

07. 06. 2011     Akční letenky.cz

Na svých webových stránkách nabízí britská letecká společnost easyJet levné letenky do mnoha destinací. Mimo jiné aerolinka provozuje také přímé lety z České republiky, konkrétně z našeho hlavního města. Z Prahy přepravce létá do šesti evropských metropolí (Amsterdam, Londýn, Bristol, Lyon, Paříž a Milán).

Štítky:
Akční letenky, easyJet, Letenky do Amsterdamu, Letenky do Bristolu, Letenky do Londýna, Letenky do Lyonu, Letenky do Milána, Letenky do Paříže, Letenky easyJet

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • easyJet letenky po Evropě od 499 Kč

  (16.08.2010, Akční letenky.cz) Neváhejte, sbalte si své „saky paky“ a hurá na výlet po Evropě. EasyJet letenky jsou totiž dostupné již od 499 Kč a to za jednu cestu včetně daní. Pokud si odpustíte finančí a věcnou zátěž – odbavované zavazadlo, můžete se již za pár korun podívat po Evropě při odletu z Letiště Praha Ruzyně.

 • Prodloužené víkendy po Evropě od 1695 Kč

  (18.10.2010, Akční letenky.cz) Přemýšleli jste o tom, že byste si vzali v práci pár dní volna a odcestovali se toulat po Evropě? Pokud ano, tak máme pro vás skvělé zprávy – přinášíme novinky o možnostech tzv. prodloužených víkendů s Austrian Airlines.

 • WizzAir: levné letenky po Evropě od 431 Kč

  (30.06.2011, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir svým zákazníkům nabízí levné letenky do mnoha destinací v Evropě. V rámci České republiky aerolinka vypravuje své letadla z letišť v Brně a Praze. Do Itálie, Nizozemska, Velké Británie a Norska se právě teď můžete podívat od 431 Kč (jeden let).

 • Brussels Airlines: akce na letenky po Evropě

  (25.05.2011, Akční letenky.cz) Již včera spustila tradiční belgická aerolinka Brussels Airlines nejnovější akci na letenky po celé Evropě. Nabídka je platná až do půlnoci 30. května a cestovní období je stanoveno na 1. červenec – 31. srpen. Rezervovat můžete například lety na lince Praha – Brusel, kam přepravce létá přímo.


Sponzorované odkazy