Z Brna se v zimě létá do 3 destinací

15. 11. 2012     Aerolinie.info

Letiště Brno – Tuřany nabízí v období platnosti zimního letového řádu pravidelné linky do Londýna, Eindhovenu a Moskvy. Lety provozují letecké společnosti Ryanair, Wizz Air a UTair.

Štítky:
Lety z Brna, Ryanair, UTair, Wizz Air

Online rezervace letenek:

 • Wizz Air: Bari za 1 370 Kč na přelomu léta!

  (02.05.2012, Letenky levně) Přímořské město Bari, které se nachází na východní straně jižní Itálie se létá z Prahy již delší dobu, avšak nyní máte možnost zakoupit si zpáteční letenku na přelom léta a užít si skvělou dovolenou za akční cenu. Maďarský low-cost Wizz Air má v nabídce ještě dostatek letenek v nižších tarifech na začátků léta od 1 [...]

 • Kam letět v zimě? Zkuste Dubaj nebo Abú Dhabí

  (12.08.2012, Rádi cestujeme) Přemýšlíte kam vyrazit v zimě za teplem? Máme pro vás tip - Spojené arabské emiráty. Právě v těchto dnech aerolinka Turkish Airlines nabízí zlevněné letenky z Prahy do Dubaje a Abú Dhabí. Cena zpáteční letenky je 7 653 Kč. Zvláště letenky do Abú Dhabí za cenu pod 8 000 korun jsou zajímavé. Často na takovou cenu za zpáteční letenku nenarazíte.

 • Austrian nově létá také do Chicaga

  (19.05.2013, Aerolinie.info) Letecká společnost Austrian rozšířila s platností od 17. května nabídku letů do Severní Ameriky. Novou destinací v nabídce rakouských aerolinek je Chicago.

 • Austrian Airlines létá z Vídně od 2244 Kč!

  (30.07.2012, Akční letenky.cz) Klasická rakouská aerolinka Austrian Airlines nabízí na svém webu stálý přehled nejlevnějších letenek do mnoha destinací a občas také přijde se zvýhodněnou akcí. V pondělí to třeba bývá redmonday, která se obvykle vztahuje na letenky z Vídně do dvou vybraných měst.


Sponzorované odkazy