Letecky se psem po Evropě [infografika]

29. 08. 2012     ALetenky.cz

Chystáte se na leteckou dovolenou a nevíte, zda můžete svého čtyřnohého mazlíčka vzít s sebou? Přinášíme vám infografiku, která poskytne užitečné informace pro lepší orientaci v možnostech letecké přepravy psů.

Štítky:
Letecké přeprava psů

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Ryanair umí akční letenky po Evropě od 87 Kč!

  (23.02.2012, Akční letenky.cz) Irská nízkonákladová aerolinka Ryanair neustále překvapuje svět létání nejrůznějšími výstřelky, ale také nabídkou velmi levných letenek především po Evropě. Právě teď můžete například v rezervačním systému objevit jednosměrné letenky už od 87 Kč včetně poplatků. Pokud se rozhodnete cestovat již v březnu, můžete za výlet celkem ušetřit.

 • easyJet: levné letenky po Evropě v nabídce od 519 Kč

  (14.08.2012, Akční letenky.cz) Dáváte-li přednost letišti v Praze a hledáte-li výhodné letenky po Evropě, můžete se obrátit na web nízkonákladové letecké společnosti easyJet. Aerolinka pravidelně zobrazuje dlouhodobý přehled jednotlivých letů, které jsou nyní k dispozici od 519 Kč. Celkově mohou klienti z našeho hlavního města cestovat na sedm evropských letišť.

 • Lufthansa: Promo tarify do destinací po celé Evropě, Moskva a Lisabon za 4.690 Kč

  (06.09.2012, Letenky levně) Německý přepravce Lufthansa reaguje na stávku některých svých zaměstnanců snížením tarifů z Prahy do celé Evropy. Kromě mnoha destinací v západní a jižní Evropě, do kterých se i přes slevu dlouhodobě dostanete levněji jinými aerolinkami, je v nabídce mnoho zajímavých měst, jejichž ceny jsou nyní velmi pod jakoukoliv konkurencí.

 • Po Evropě s aerolinkou WizzAir od 237 Kč!

  (10.11.2011, Akční letenky.cz) Velmi levné letenky do mnoha evropských měst můžete rezervovat u letecké společnosti WizzAir, která nabízí možnost cestovat z letišť v Praze i Brně. Pro obyvatele Ostravska mohou být výhodné lety z nedalekých Katowic vzdálených od Ostravy asi 100 km.


Sponzorované odkazy